- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K337
Jedálenská stolička K337
Kód produktu: V-CH-K/337-KR-
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička K337 je vyrobená z ratanu v prírodnej alebo čiernej farbe, a nôh z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:
prírodná / čierna
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
lakovaná oceľ / ratan
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnosť:
7 kg
Nosnosť:
100 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl FONDI
Dostupnosť podľa variant
od 68.50 €
75.70 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stô BILOTTI
Skladom
u vás do 08.05.2026
697.80 €
768.60 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Varianty produktu
Biela
Skladom
377 €
Dub medový
Skladom
443.50 €
Grafit
Skladom
434.80 €
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Biela
Skladom
377 €
Dub medový
Skladom
443.50 €
Grafit
Skladom
434.80 €
Dostupnosť podľa variant
od 377 €
487.40 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Skladom
u vás do 08.05.2026
327.10 €
358.90 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Varianty produktu
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Odoslanie do 14 dní
848 €
1 025.50 €
Přidat do oblíbených














