- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo DCH-421
Jedálenské kreslo DCH-421
Kód produktu: DCH-421
Telefonická objednávka
MODERNÉ JEDÁLNE KRESLO DCH-421
Predstavujeme Vám naše jedálenské kreslo – synonymum pre štýl, pohodlie a kvalitu. Ide o skvelú voľbu pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečný design s komfortom a robustnosťou. Toto jedálenské kreslo je vytvorené s dôrazom na detaily, ktoré sa prejavujú v elegantnom, industriálnom štýle.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Stabilitu kresla zaisťujú štyri kónické kovové nohy s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej matnej farbe. Nohy sú ukončené čiernymi plastovými klzákmi, vďaka ktorým sa nemusíte báť poškodenia tvrdých povrchov podláh.

LUXUSNÉ ČALÚNENIE
Škrupina sedadla a operadla je potiahnutá zamatovou látkou, ktorá dodáva kreslu luxusný vzhľad a je príjemná na dotyk. Látka je navyše veľmi ľahko čistiteľná, čo zaručuje bezproblémovú údržbu.

ELEGANTNÝ DIZAJN
Predstavte si, ako by toto kreslo oživilo Vašu jedáleň, obývaciu izbu alebo zasadaciu miestnosť. S jeho elegantným prešívaním a moderným designom je kreslo ideálnou voľbou pre každý interiér.

FAREBNÁ VARIABILITA
Kreslo je dostupné v niekoľkých trendových farbách, ktoré sa ľahko kombinujú s ostatnými prvkami v interiéri.
- staroružová / čierna
- modrá / čierna
- zelená / čierna
- šedá / čierna
- modročierna / čierna
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 50 cm
Hmotnosť:
7,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl akácie / čierna Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 523 €
od 273.90 €
313.70 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa mosadz Dekorhome
Varianty produktu
Závesná lampa mosadz Dekorhome
17 cm Nie je skladom 39.30 € 28,5 cm Odoslanie do 10 dní 61.90 € 48 cm Nie je skladom 115.90 €Prijímame predobjednávky
od 39.30 €
45.30 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 101.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
835.50 €
Přidat do oblíbených

















