- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl GOMEZ
Jedálenský stôl GOMEZ
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl GOMEZ je dokonalým doplnkom každej modernej domácnosti a poskytuje elegantný a sofistikovaný vzhľad. K štýlovému stolu GOMEZ sa k ľahko zmestia 4 osoby, takže je ideálny pre intímne večere alebo malé stretnutia.
Tento jedálenský stôl je vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu a je nielen vizuálne zaujímavý, ale aj veľmi odolný a ľahko sa čistí.
Dekor dymového skla dodáva stolu netradičný nádych. Polypropylénový materiál použitý pri výrobe stola je odolný voči UV žiareniu, čo zaručuje, že si zachová svoju pôvodnú krásu po dlhé roky.
Farba:
sivá - dymové sklo
Materiál:
sklo / polypropylén
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konzolová jedálenská stolička 4 ks ATROPOS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks AKOLA
Jedálenská stolička TRIX VELVET
Jedálenská stolička TRIX VELVET
Čierna
Nie je skladom
83.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
87.80 €
Béžová
Nie je skladom
87.10 €


