- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo KOLO
Kancelárske kreslo KOLO
Telefonická objednávka
Robustné manažérske kreslo KOLO je čalúnené kvalitnou bielou ekokožou v kombinácii s hnedou ekokožou.
Kreslo ponúka široké spektrum funkcií, takže hravo splní vaše nároky. Nastavením výšky či sklonu sedadla dosiahnete maximálne pohodlné sedenie. Oceníte aj funkčné čalúnené opierky rúk pre maximálne pohodlie pri práci.
Kríž je plastový s plastovými kolieskami vhodné na mäkké podlahy.
Pohodlné kreslo KOLO ďalej ponúka vstavanú opierku hlavy a hojdaciu mechaniku s aretáciou v základnej polohe.
Farba:
hnedá / biela
Materiál:
ekokoža / plast
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 112-120 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 48-56,5 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
19 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 112 cm, 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 56,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 112 cm, 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 56,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stojaca lampa kov / drevo Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
199.90 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
222.70 €
Koberec MATES TYP 2
Uzamykateľná kancelárska skriňa kov Dekorhome
Uzamykateľná kancelárska skriňa kov Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
237.90 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
287.60 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
234.70 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
319.90 €
Kancelárska skrinka TEMPO ASISTENT NEW 003
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
59.40 €














