- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo RULIS
Kancelárske kreslo RULIS
Telefonická objednávka
Kancelárske kreslo RULIS vám dopraje komfort a pohodlie. Kreslo disponuje pohodlnými opierkami na ruky, hojdacím mechanizmom, nastaviteľnou výškou a komfortné sedacou časťou.
Kreslo je čalúnené kvalitnou eko kožou vo farebnom prevedení: ružová. Kreslo stojí na pevnej kovovej nohe v chrómovom dizajne s piatimi pogumovanými kolieskami.
Farba:
ružová / čierna / strieborná
Materiál:
eko koža / kov / plast
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 96 - 106 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
šírka chrbtovej opierky: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 60 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
13,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















