- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Konferenčný stolík 3 ks LADON Dekorhome
Konferenčný stolík 3 ks LADON Dekorhome
Telefonická objednávka
Čisté línie, nadčasový dizajn, kvalita a skvelá remeselná práca. To je set konferenčných stolíkov LADON, ktorý doplní zariadenie vašej modernej obývacej izby.
Čierne dosky sú vyberateľné a je možné ich použiť samostatne. Doska stola je z foliovanej MDF. Dva menšie stolíky je možné pohodlne zasunúť pod väčšie.
Rám je z čierno lakovaného kovu.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu LADON.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery veľkého stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 45 cm
Rozmery malého stola:
šírka: 50 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 38 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
234.10 €
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
297 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Odkladací stolík ZEUS Dekorhome
Odkladací stolík ZEUS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
124.60 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
124.60 €
Lavica BÉLOS Dekorhome
Lavica BÉLOS Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €









