- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík ESCADA C
Konzolový stolík ESCADA C
Kód produktu: ESCADACZLC-SI
Telefonická objednávka
Konzolový stolík ESCADA C je vyrobený z kvalitného tvrdeného skla a ocele v zlatej / striebornej farbe.
Stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série ESCADA.
Farba:
zlatá / dymové sklo
strieborná / priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
nerezová oceľ / sklo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 78 cm
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield rohová sedacia súprava ZETHOS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
1 874.40 €
2 852.70 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ESCADA A
Odoslanie do 10-14 dní
od 199.40 €
213 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík ESCADA B
Prijímame predobjednávky
od 137.50 €
159.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík ESCADA B II
Varianty produktu
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €
Prijímame predobjednávky
od 174.60 €
193.40 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík ESCADA C II
Varianty produktu
Stříbrná
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Konzolový stolík ESCADA C II
Stříbrná
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Prijímame predobjednávky
od 258.50 €
286.40 €
Přidat do oblíbených





