- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa LENS
Nástenná lampa LENS
Telefonická objednávka
Zamatovo čierne nástenné svietidlo predstavuje elegantné a vkusné osvetlenie pre vaše interiéry. Pozostáva z jedného svetelného bodu vyrobeného z kovu, ktorý je zakončený okrúhlym skleneným tienidlom. Na stenu je pevne pripevnená okrúhla čierna základňa, ktorá je vyrobená z kvalitného kovu. Ide o tradičné nástenné svietidlo bez vlastného vypínača. Na ovládanie svetla je teda potrebné použiť existujúci vypínač na stene alebo zvoliť iné riešenie pre ovládanie osvetlenia.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
čierna / mosadz / priehľadná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 19,5 cm
výška: 30,5 cm
závit pre žiarovku: E14 max. 40W
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 19,5 cm |
| VÝŠKA | 30,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







