- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné LED svetlo ARM
Nástenné LED svetlo ARM
Telefonická objednávka
Nástenné LED svietidlo ARM je elegantné a moderné dizajnové svietidlo s čiernou základňou a chrómovým doplnením. Toto kombinované prevedenie pridáva do priestoru sofistikovaný a štýlový vzhľad. Svietidlo je vybavené ohybným ramenom, ktoré vám umožňuje nastaviť svetelný zdroj do požadovaného smeru. Ďalšou praktickou vlastnosťou svietidla je pohodlný vypínač umiestnený na základni. Táto poloha vypínača zaisťuje ľahký a rýchly prístup k ovládaniu svetla.
Dôležitou vlastnosťou svietidla ARM je jeho ekonomická prevádzka. Vďaka použitiu úsporného svetelného zdroja, ako je LED, je svietidlo energeticky účinné
Farba:
chróm / čierna
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 20 cm
priemer tienidla: 10 cm
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Minimalistický, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
166.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.80 €
Sivá
Nie je skladom
182.70 €
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €




