- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné LED svetlo RAX
Nástenné LED svetlo RAX
Telefonická objednávka
Moderné nástenné svietidlo RAX s ekonomickým LED zdrojom je vybavené flexibilným ramenom, na ktorom je nasadený difúzor so smerovou šošovkou. Táto kombinácia umožňuje optimálne nastavenie smeru svietenia podľa vašich potrieb. Svietidlo je ideálnym riešením pre akcentačné alebo bodové osvetlenie, napríklad na čítanie. Vďaka ekonomickému LED zdroju je svietidlo energeticky úsporné a poskytuje dostatočné množstvo svetla pre vaše potreby. Farba svetla je teplá. farby.
Farba:
chróm
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
šírka: 8 cm
hĺbka: 22 cm
výška: 20 cm
priemer tienidla: 3,2 cm
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Minimalistický, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 8 cm |
| HĹBKA | 22 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
166.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.80 €
Sivá
Nie je skladom
182.70 €
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €





