- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík MEZO KM-1
Nočný stolík MEZO KM-1
Kód produktu: V-CH-MEZO-KM1
Telefonická objednávka
Štýlový nočný stolík Mezo KM-1 je zaujímavým doplnkom v interiéri.
Stolík je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo viacfarebnom prevedení, nohy sú z prášok rozdrvené ocele.
Odporúčame ho kombinovať s ďalšími prvkami z radu Mezo (pozri súvisiace).
Farba:
viacfarebná (podľa obrázku)
Rozmery:
výška: 53 cm
šírka: 59 cm
hĺbka: 29 cm
Hmotnosť:
16 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


