- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- S podnožkou
- Otočné kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome
Otočné kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto štýlové kreslo z umelej kože so zladenou podnožkou sú perfektnou kombináciou štýlového dizajnu a praktickosti.
Toto kreslo disponuje robustným dreveným rámom, ktorý je pre maximálny komfort čalúnený hustou penou. Vysoký sedák a mäkké operadlo zaisťujú pri sedení či ležaní ten najvyšší komfort. Vďaka komfortnej podnožke si tiež môžete počas odpočinku či sledovania televízie dať nohy nahor.
Umiestnite toto kreslo s podnožkou do ktorejkoľvek miestnosti a vytvorte z nej útulné útočisko na čítanie, sledovanie TV alebo relaxáciu. Zamilujete si ho!
Farba:
krémová
vínová
červená
hnedá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
umelá koža / drevo
Rozmery kresla:
šírka: 76 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 41 cm
priemer základne: 61 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 37 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
24,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41 cm, 76 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 76 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 97 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 37 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41 cm, 76 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 76 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 97 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 37 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Konferenčný stolík AHG-241
Konferenčný stolík AHG-241
Dub bělený
Skladom
130.50 €

















