- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Pohovka DIRKÉ Dekorhome
Pohovka DIRKÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová Pohovka DIRKÉ v art-deco štýle. Ideálne do dizajnovej obývacej izby, klubovne alebo spoločenských priestorov.
Pohovka je čalúnená plyšovou látkou "baránok". Stojí na kovových nohách lakovaných zlatou farbou.
Farba:
biela / zlatá
Materiál:
látka (100% Polyester) / kov / pružina
Rozmery:
šírka: 205 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 152 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 49 cm
výška podrúčky: 60 cm
výška operadla: 38 cm
výška nožičiek: 19 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 205 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 152 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 38 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Béžová
Nie je skladom
271.10 €
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
659 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
659 €
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
659 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
659 €









