- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl MARLEY
Rozkladací jedálenský stôl MARLEY
Kód produktu: V-CH-MARLEY-ST
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský stôl MARLEY sa pýši praktickou funkciou rozkladu a jednoduchým spôsobom získate veľký priestranný stôl.
Stolová doska je vyrobená z lakovanej MDF a skla v dekore biely mramor, prídavná doska je v sivej farbe. Stôl stojí na štyroch oceľových nohách lakovaných čiernou farbou.
Farba:
biely mramor / sivá / čierna
Materiál:
lakovaná MDF / sklo / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 160 - 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 81 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 81 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenská stolička K436
Dostupnosť podľa variant
od 90.10 €
100.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K438
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
47 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
47 €
Hořčicová
Nie je skladom
47 €
Jedálenská stolička K438
Sivá
Nie je skladom
47 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
47 €
Hořčicová
Nie je skladom
47 €
Dostupnosť podľa variant
47 €
50.20 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská zostava LINE 260
Varianty produktu
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 849.70 €
1 208.90 €
Přidat do oblíbených


















