- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto drevené sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S touto súpravou na záhrade si môžete užívať chvíle odpočinku a relaxácie s rodinou a priateľmi.
Sedacia súprava má rám z masívneho akáciového dreva, je teda odolná a dlho vám vydrží. Jej olejom ošetrený povrch sa navyše skvele hodí pre vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky na sedadlo a operadlo sú husto polstrované, aby sa vám na nich čo najlepšie sedelo. Súčasťou je aj konferenčný stolík s jedinečným latkovým dizajnom. Môžete si naň odkladať občerstvenie, nápoje a ďalšie veci, aby ste ich mali neustále po ruke. Súprava sa vyznačuje svojim modulárnym dizajnom, ktorý umožňuje rôzne presúvanie a prestavovanie jednotlivých dielov podľa vašich predstáv.
Upozornenie: Odporúčame set za dažďa, snehu a mrazu zakryť.
Farba:
hnedá / krémová
hnedá / sivá
sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Rozmery kresla:
šírka: 60,5 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery lavice:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 34 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
rozmery podušky na sedák: 54 x 47 x 8 cm
rozmery podušky na operadlo: 52 x 47 x 15 cm
Hmotnosť:
50,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 50,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x lavica, 6x poduška na operadlo, 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 50,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x lavica, 6x poduška na operadlo, 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
519 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
567.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
273.50 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
229.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
228.70 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
608.70 €
Antracit / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
543.10 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
370.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
352.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
247.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
212 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
209.90 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
252.40 €
Čiastková rohová pohovka TATIANA Dekorhome
Čiastková rohová pohovka TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
161.70 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Čiastková stredová pohovka TATIANA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
136.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
150.80 €



















