- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa BALLET
Závesná lampa BALLET
Telefonická objednávka
Lampa BALLET je vynikajúcim príkladom klasického svietidla s priestorovou formou, ktorá prináša do každej miestnosti šarm a eleganciu. Jej ušľachtilý odtieň patiny dodáva lampe vintage vzhľad, ktorý je doplnený bezfarebnými tienidlami. Ďalšou výhodou je možnosť nastavenia uhla tienenia. Táto funkcia vám umožní upraviť smer svetla podľa vašich potrieb a preferencií, čo zvyšuje jej funkčnosť a praktickosť.
Lampa je vybavená závitom E27. Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
mosadz / priehľadná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 45 / 55 cm
hĺbka: 45 / 55 cm
výška: 80 cm
typ závitu: E27
napätie: 230V/ 50Hz
Varianty:
3 x tienidlo
5 x tienidlo
Výber varianty zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
1,6 / 2,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 55 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| PRIEMER | 45 cm, 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,6 kg, 2,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3, 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 55 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| PRIEMER | 45 cm, 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,6 kg, 2,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3, 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Sivá
Odoslanie do 7 dní
658 €
Tyrkysová
Odoslanie do 7 dní
658 €
Starorůžová
Odoslanie do 7 dní
684.30 €
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Jedálenská stolička CT-281
Jedálenská stolička CT-281
Zelená
Skladom
35.10 €
Sivá
Skladom
35.10 €
Krémová
Skladom
35.10 €
Hořčicová
Skladom
35.10 €








