- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa FRESCO
Závesná lampa FRESCO
Kód produktu: CA-33-82001+
Telefonická objednávka
Unikátne závesné svietidlo FRESCO. Jedinečná kombinácia 5 bláznivých farieb tienidla s kovovou základňou s niklom. Zapadne do moderného aj klasického štýlu. Vhodné do obývacej izby, spálne, detskej izby alebo nad jedálenský stôl.
Farba:
fialová / žltá / biela / ružová
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 45 / 70 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 81 cm
Varianty:
2 x tienidlo
3 x tienidlo
Výber počtu stíidiel zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: G9
Hmotnosť:
1,2 / 1,6 kg
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| ŠÍRKA | 45 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg, 1,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
419.40 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 112.70 €
153.40 €
Přidat do oblíbených
Rastúci detský stôl HAYDEN
Odoslanie do 7 dní
675.80 €
711.30 €
Přidat do oblíbených
Detský set MDF Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
127 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
131.50 €
Detský set MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
127 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
131.50 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 121 €
od 127 €
150.30 €
Přidat do oblíbených
Elektrická polohovacia boxspringová posteľ AVA 120x200 cm
Odoslanie do 10 dní
1 321.50 €
Přidat do oblíbených




