- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa LUNE 60W
Závesná lampa LUNE 60W
Telefonická objednávka
Dizajnová závesná lampa LUNE, ktorá je nepostrádateľným doplnkom vo všetkých avantgardných miestnostiach a skvele sa hodí do všetkých moderných interiérov v art-deco štýle. Závesné svetlo je vyrobené z chrómu s tromi zavesenými kruhmi iných veľkostí, vďaka ktorým môžete meniť výšku alebo uhol náklonu.
Lampa má zabudovanú LED, skrytú pod mliečnym plastovým prúžkom.
Závesnú lampu LUNE je možné kombinovať s inými svetlami série LUNE.
Farba:
strieborná
zlatá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
chróm / plast
Rozmery:
šírka: 30 / 40 / 50 cm
hĺbka: 30 / 40 / 50 cm
výška: 120 cm
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
2,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm, 40 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| PRIEMER | 30 cm, 40 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Sivá
Odoslanie do 7 dní
658 €
Tyrkysová
Odoslanie do 7 dní
658 €
Starorůžová
Odoslanie do 7 dní
684.30 €
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
186.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
203 €
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Nie je skladom
180.90 €
Černý mramor
NIE JE DOSTUPNÝ
180.90 €






